Szukaj w serwisie:

Porady

Szkolenie komputerowe
Mentoring młodej kadry - polskie standardy

„Jeśli chcesz gdzieś dojść, najlepiej znajdź kogoś, kto już tam doszedł” –  Robert T. Kiyosaki

Mentoring  to „partnerska relacja między mistrzem a uczniem (studentem, pracownikiem itp.), zorientowana na odkrywanie i rozwijanie potencjału ucznia. Opiera się na inspiracji, stymulowaniu i przywództwie. Polega głównie na tym, by uczeń, dzięki odpowiednim zabiegom mistrza, poznawał siebie, rozwijając w ten sposób samoświadomość, i nie lękał się iść wybraną przez siebie drogą samorealizacji.”

czytaj całość
niepewność
Odzyskaj pewność siebie – nie pozwól sobą manipulować

Jak natychmiast zacząć odzyskiwać naturalną pewność siebie?
Wbrew temu co powszechnie się mówi na temat pewności siebie, nie jest ona czymś, co się nabywa. Tak, nie musisz niczego osiągać ani o nic walczyć. Twoim jedynym problemem jest odzyskać pewność siebie. Jeżeli zatem mówimy o odzyskaniu pewności siebie, to należy zadać sobie jedno ważne pytanie: skoro mam odzyskać pewność siebie, to gdzie i kiedy ją straciłem?

czytaj całość
Praca zdalna, urlop wychowawczy
Urlop wychowawczy a powrót do pracy

Powrót do pracy po urlopie wychowawczym jest dla wielu kobiet bardzo trudny, stresujący i pełny niepewności. Obawy przed wykonywaniem obowiązków pracowniczych wywołane są długą przerwą w pracy, a dodatkowo pojawia się strach przed zwolnieniem, gdyż ochrona pracownika obowiązuje tylko od momentu złożenia wniosku o urlop wychowawczy do powrotu z niego.

czytaj całość
formularz
Sposób na testy rekrutacyjne

Dzięki testom rekrutacyjnym pracodawca w szybki i efektywny sposób może sprawdzić predyspozycje kandydatów aplikujących na konkretne stanowiska, dlatego testy kompetencji coraz częściej zastępują zwykłe rozmowy kwalifikacyjne.

czytaj całość
1 2 3 4 5