Szukaj w serwisie:

Ta oferta szkolenia jest już nieaktualna!

Rekrutacja i ocena pracowników

Termin szkolenia: 2012-10-06
Miejsce: Kraków
Cena: 999 zł +VAT


Opis oferty:

Szkolenie służy zdobyciu wiedzy i umiejętności niezbędnych aby przyciągać, rozwijać i zatrzymać w firmie najlepszych pracowników. Część dotycząca rekrutacji pracowników koncentruje się na profesjonalnym prowadzeniu rozmów kwalifikacyjnych, budowaniu dobrych relacji z kandydatami oraz efektywnej współpracy z działem HR/administracji lub z firmą rekrutacyjną. W części poświęconej ocenie pracowników kluczowe zagadnienia to przygotowanie do rozmów oceniających, przekazywanie oceny oraz monitorowanie jej efektów. Szkolenie prowadzone jest w formie praktycznego warsztatu, w oparciu o rzeczywiste sytuacje z którymi uczestnicy mają do czynienia w codziennej pracy.

« lista ofert szkoleń

Informacje o organizatorze:

Revsolution Sp z o.o.
Orlich Gniazd 29
31-335 Kraków
Katowice
Strona www: http://revsolution.pl
Email: biuro@revsolution.pl
Telefon: 691 925 722

Revsolution to firma projektowo-szkoleniowa wdrażająca innowacyjne rozwiązania dla organizacji oraz dostarczająca najświeższą wiedzę w specjalistycznych dziedzinach. Pomagamy naszym Klientom określać optymalne cele i skutecznie je osiągać. Proponujemy rozwiązania konkretne, a więc sprecyzowane, praktyczne i rzeczowe – bez powielania dawnych koncepcji. Działamy profesjonalnie przy zastosowaniu doświadczenia, wiedzy i umiejętności całego zespołu. Przyjmujemy perspektywę Klienta – jego potrzeby staja się naszymi potrzebami, czynnie odpowiadamy na wszelkie oczekiwania i podejmujemy każde stawiane przed nami wyzwanie.

Oferta Revsolution obejmuje usługi z zakresu organizacji szkoleń otwartych i zamkniętych, obsługi projektów od fazy koncepcyjnej po realizację i ewaluację oraz przeprowadzania eventów biznesowych i kulturalnych.

Wciąż poszerzamy ofertę, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów. Zależy nam na dopasowaniu usług do indywidualnych wymagań i oczekiwań tych, którzy się do nas zwracają.Serwis JestPraca24.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń, ani za prawidłowość danych podawanych przez użytkowników.