Szukaj w serwisie:

Ta oferta szkolenia jest już nieaktualna!

Lean Game - Wprowadzenie do Lean Management

Termin szkolenia: 2012-10-13
Miejsce: Kraków
Cena: 999 zł +VAT


Opis oferty:

Uczestnicy poznają fundamenty oraz historię ewolucji metodologii Lean Management, wywodzącej się z Japonii, a opartej na Toyota Production System. Po zapoznaniu się z podstawami, uczestnicy podzielą się rolami i wspólnie odegramy pierwszą rundę gry, bazującej na zaprojektowanym procesie, symulującym działalność firmy z branży produkcyjno-usługowej. Następnie nauczymy się, jak identyfikować i eliminować marnotrawstwa procesowe, wykorzystując do tego celu obserwację narzuconego procesu oraz materiały filmowe ze studiami przypadków. Po wstępnych usprawnieniach przejdziemy do rundy drugiej, przeprowadzimy analizę oraz zgromadzimy spostrzeżenia i wnioski. Przed ostatnią, trzecią rundą uczestnicy dowiedzą się, jak projektować niezakłócony przepływ towarów, materiałów oraz informacji w procesie tak, aby był on jak najbardziej płynny i wydajny, a zdobytą wiedzę uczestnicy mogą natychmiast sprawdzić w praktyce. Po każdej rundzie symulacji podawane są wyniki, jakimi może poszczycić się „nasza” firma, co daje możliwość monitorowania wpływu wprowadzanych usprawnień na działanie procesu. W trakcie szkolenia prezentowane są również różnorodne techniki i narzędzia, na których bazuje metodologia oraz sposoby ich skutecznej implementacji. Poza elementami „twardymi” omawiany będzie również szereg „miękkich” elementów zarządzania, jak np. system sugestii pracowniczych lub budowanie kultury ciągłego doskonalenia w organizacji.

« lista ofert szkoleń

Informacje o organizatorze:

Revsolution Sp z o.o.
Orlich Gniazd 29
31-335 Kraków
Katowice
Strona www: http://revsolution.pl
Email: biuro@revsolution.pl
Telefon: 691 925 722

Revsolution to firma projektowo-szkoleniowa wdrażająca innowacyjne rozwiązania dla organizacji oraz dostarczająca najświeższą wiedzę w specjalistycznych dziedzinach. Pomagamy naszym Klientom określać optymalne cele i skutecznie je osiągać. Proponujemy rozwiązania konkretne, a więc sprecyzowane, praktyczne i rzeczowe – bez powielania dawnych koncepcji. Działamy profesjonalnie przy zastosowaniu doświadczenia, wiedzy i umiejętności całego zespołu. Przyjmujemy perspektywę Klienta – jego potrzeby staja się naszymi potrzebami, czynnie odpowiadamy na wszelkie oczekiwania i podejmujemy każde stawiane przed nami wyzwanie.

Oferta Revsolution obejmuje usługi z zakresu organizacji szkoleń otwartych i zamkniętych, obsługi projektów od fazy koncepcyjnej po realizację i ewaluację oraz przeprowadzania eventów biznesowych i kulturalnych.

Wciąż poszerzamy ofertę, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów. Zależy nam na dopasowaniu usług do indywidualnych wymagań i oczekiwań tych, którzy się do nas zwracają.Serwis JestPraca24.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń, ani za prawidłowość danych podawanych przez użytkowników.