Szukaj w serwisie:

Ta oferta szkolenia jest już nieaktualna!

Kreowanie wizerunku - dobór garderoby i kolorystyki

Termin szkolenia: 2012-10-20
Miejsce: Kraków
Cena: 499 zł+ VAT


Opis oferty:

Celem szkolenia jest praktyczne opanowanie podstawowych zasad kreowania wizerunku poprzez dobór odpowiedniej kolorystyki. Kolor jest bardzo ważny dla naszego wyglądu: dobrze dobrany powoduje, że wyglądamy zdrowiej i młodziej. Znajomość psychologii koloru wpływa na to, jak się czujemy, podnosząc jednocześnie poczucie pewności siebie. Analiza kolorystyczna to spersonalizowanie palety kolorystycznej pasującej do indywidualnej osoby, dzięki której garderoba, kosmetyki oraz kolor włosów zawsze będą podkreślały urodę.  Dobór odpowiedniej kolorystyki wpływa również na figurę, a dzięki odpowiedniej stylizacji jesteśmy w stanie wyeksponować najbardziej korzystne elementy naszej sylwetki i uatrakcyjnić nasz styl.

« lista ofert szkoleń

Informacje o organizatorze:

Revsolution Sp z o.o.
Orlich Gniazd 29
31-335 Kraków
Katowice
Strona www: http://revsolution.pl
Email: biuro@revsolution.pl
Telefon: 691 925 722

Revsolution to firma projektowo-szkoleniowa wdrażająca innowacyjne rozwiązania dla organizacji oraz dostarczająca najświeższą wiedzę w specjalistycznych dziedzinach. Pomagamy naszym Klientom określać optymalne cele i skutecznie je osiągać. Proponujemy rozwiązania konkretne, a więc sprecyzowane, praktyczne i rzeczowe – bez powielania dawnych koncepcji. Działamy profesjonalnie przy zastosowaniu doświadczenia, wiedzy i umiejętności całego zespołu. Przyjmujemy perspektywę Klienta – jego potrzeby staja się naszymi potrzebami, czynnie odpowiadamy na wszelkie oczekiwania i podejmujemy każde stawiane przed nami wyzwanie.

Oferta Revsolution obejmuje usługi z zakresu organizacji szkoleń otwartych i zamkniętych, obsługi projektów od fazy koncepcyjnej po realizację i ewaluację oraz przeprowadzania eventów biznesowych i kulturalnych.

Wciąż poszerzamy ofertę, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów. Zależy nam na dopasowaniu usług do indywidualnych wymagań i oczekiwań tych, którzy się do nas zwracają.Serwis JestPraca24.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń, ani za prawidłowość danych podawanych przez użytkowników.