Szukaj w serwisie:

Ta oferta szkolenia jest już nieaktualna!

Bezpłatny kurs języka angielskiego i niemieckiego!

Termin szkolenia: 2013-05-01
Miejsce: Katowice
Szkolenie bezpłatne
Szkolenie dofinansowane ze środków EFS


Opis oferty:

JKL Consulting realizuje projekt dla MMŚP z woj. śląskiego z zakresu szkoleń językowych. Udział w szkoleniach jest bezpłatny (finansowanie ze środków UE w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz w ramach pomocy de minimis).

Uczestnikiem projektu może zostać: osoba pracująca (umowa o pracę), wspólnik, właściciel mikro, małego lub średniego  przedsiębiorstwa. Przedsiębiorstwo musi należeć do obszarów technologicznych (m.in. obszar medyczny, energetyka i górnictwo, ochrona środowiska, informacja i telekomunikacja, produkcja i przetwarzanie materiałów, transport, przemysł samochodowy, maszynowy, i inne (szczegółowy wykaz branż na stronie projektu).

W szkoleniach mogą uczestniczyć wyłącznie przedsiębiorstwa nie korzystające ze wsparcia w zakresie projektów doradczych  i szkoleniowych w ramach konkursów POKL 8.1.1. i 8.1.2 ogłaszanych przez Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach w latach 2007-2011.

Szkolenia będą odbywać się w Rybniku- 2 grupy oraz w Katowicach – 2 grupy w dni robocze, w godzinach popołudniowych, 2 x w tygodniu po 2 godz. lekcyjne. Planowany termin rozpoczęcia II poł. kwietnia 2013r.

Zajęcia trwają 2 semestry (120 godz. lekcyjnych) . Zajęcia z j. angielskiego: 3 grupy na różnych poziomach zaawansowania.

Zajęcia z j. niemieckiego: 1 grupa – poziom zaawansowania wg. zgłoszeń. W projekcie może wziąć udział 40 osób (w tym 28 kobiet).

Połowa miejsc przeznaczona jest dla osób powyżej 50 roku życia.

Zgłoszenie na szkolenie są przyjmowane drogą elektroniczną, pocztą  lub w Biurze Projektu. Pobrany ze strony projektu http://www.mmsp.axon-rybnik.pl  formularz zgłoszeniowy należy wypełnić oraz przesłać na adres biuro@mmsp.axon-rybnik.pl.

W przypadku pytań dotyczących rekrutacji oraz realizacji Projektu prosimy o kontakt :
Biuro Projektu:
tel+48 32 427 20 77,
e-mail: biuro@mmsp.axon-rybnik.pl
www.mmsp.axon-rybnik.pl

« lista ofert szkoleń

Informacje o organizatorze:

Opcode
Imielińska 79
41-407 Imielin
Powiat Bieruńsko - Lędziński
Strona www: http://opcode.pl
Email: kontakt@opcode.pl
Telefon: (32) 441 73 30

Oferujemy m.in.:

- projektowanie stron internetowych,
- systemy CMS,
- administrację i bieżącą aktualizację stron www,
- aplikacje dedykowane,
- sklepy internetowe,
- systemy telewizji POS.

Zapraszamy do kontaktu.Serwis JestPraca24.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń, ani za prawidłowość danych podawanych przez użytkowników.