Szukaj w serwisie:

Ta oferta pracy jest już nieaktualna!

Serwisant urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych

Data publikacji: 2016-07-27

Data ważności: 2016-08-30

Nr ref:

Typ umowy: umowa o pracę

Zawód: Serwisant urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych

Opis oferty:

Firma STOKSON SPÓŁKA JAWNA powstała w 1990 roku. Naszą specjalizacją jest produkcja pączków i donut’ów. Nieodzownym czynnikiem mającym wpływ na jakość wyrobu jest wyspecjalizowana i doświadczona Załoga.

W związku z rozwojem i uruchomieniem nowego magazynu poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Chorzów lub Piekary Śląskie

Region: woj. śląskie

Opis stanowiska:

Bieżące utrzymywanie w sprawności technicznej oraz nadzór nad eksploatacją instalacji chłodniczych, mroźniczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, w tym m.in.:

§   okresowe czynności konserwacyjne

§   usuwanie bieżących usterek

§   przeprowadzanie planowych napraw, remontów oraz modernizacji

Wymagania:

·         wykształcenie techniczne

·         minimum dwa lata doświadczenia (w ciągu ostatnich czterech lat) w zakresie serwisowania i napraw urządzeń  chłodniczych, mroźniczych i/lub klimatyzacyjnych

·         umiejętność przeprowadzania napraw i obsługi instalacji chłodniczych wraz z niezbędnymi uprawnieniami

·         umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną

·         prawo jazdy kat. B

·         mile widziane uprawnienia SEP G1 E do 1kV

·         umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

Oferujemy:

·         pracę w stabilnej firmie z tradycjami

·         zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·         atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

·         możliwości rozwoju osobistego w środowisku zapewniającym wysokie standardy pracy

« lista ofert pracy

Informacje o firmie zamieszczającej ogłoszenie:

STOKSON Spółka Jawna Henryk Stokłosa i Wspólnicy
Stacyjna 1
41-500 Chorzów
Chorzów
Strona www: http://www.stokson.com.pl
Email: praca@stokson.com.pl
Telefon: 32 241 19 30

Firma STOKSON SPÓŁKA JAWNA powstała w 1990 roku. Naszą specjalizacją jest produkcja pączków. Nieodzownym czynnikiem mającym wpływ na jakość wyrobu jest wyspecjalizowana, doświadczona załoga, która od wielu lat powiększa swoje doświadczenie w produkcji pączków. W związku ze ścisłą specjalizacją kładziemy najwyższy nacisk na jakość naszych produktów.

Serwis JestPraca24.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń, ani za prawidłowość danych podawanych przez użytkowników.