Szukaj w serwisie:

Ta oferta pracy jest już nieaktualna!

Reprezentant Kancelarii

Data publikacji: 2015-10-21

Data ważności: 2015-12-31

Nr ref:

Typ umowy: umowa zlecenie

Zawód: przedstawiciel

Opis oferty:

LEX – Kancelaria Odszkodowawcza – wyróżnia nas profesjonalizm i rzetelność w realizacji naszych działań. Przyznane Certyfikaty zobowiązują do świadczenia najwyższej jakości usług.

Wspieramy i reprezentujemy osoby poszkodowane w wypadkach (komunikacyjnych, przy pracy, w rolnictwie). Gwarantujemy najwyższy poziom usług prawnych i bardzo skuteczną pomoc w uzyskaniu pełnej i jak największej rekompensaty za doznaną szkodę (osobową czy majątkową).

W związku z prężnym rozwojem naszej firmy poszukujemy nowych, nieprzeciętnych i bardzo aktywnych pracowników.

Jeśli jesteś osobą ambitną, lubiącą wyzwania i mającą łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Chcesz pomagać innym i jednocześnie robić coś dla siebie. Koniecznie dołącz do naszego zespołu!

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice i okolice/ miejsce zamieszkania Reprezentanta

Opis stanowiska:

Reprezentowanie prestiżowej kancelarii

Aktywne poszukiwanie osób poszkodowanych w wypadkach i zdarzeniach losowych

Kompletowanie dokumentacji sprawy

Współpraca i budowanie długotrwałych relacji z Klientami Kancelarii

Oferujemy:

Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

Profesjonalne szkolenia branżowe i sprzedażowe

Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia

Wsparcie doświadczonych osób

Ciekawą i pełną wyzwań pracę

Możliwość dostosowania godzin pracy do własnego kalendarza zajęć

Samochód służbowy dla najlepszych

Oferta pracy jest kierowana także do osób, które poszukują dodatkowego źródła dochodu.

Wymagania:

Wysoka kultura osobista

Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych

Zrozumienie i empatia w stosunku do poszkodowanych

Umiejętność zarządzania własnym czasem

Samodzielność w działaniu

Pomysłowość i wytrwałość w dążeniu do celu

Chęć ociągnięcia sukcesu i jak najlepszych rezultatów

Dbałość o jakość pracy

Doświadczenie w branży odszkodowań będzie dodatkowym atutem.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV przez formularz.

Zaaplikuj do nas!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

« lista ofert pracy

Informacje o firmie zamieszczającej ogłoszenie:

Lex - Kancelaria Odszkodowawcza
ul. Portowa 22 A
30-709 Kraków
Katowice
Email: hr@lex-kancelaria.pl
Telefon: 516-762-390

Serwis JestPraca24.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń, ani za prawidłowość danych podawanych przez użytkowników.