Szukaj w serwisie:

Ta oferta pracy jest już nieaktualna!

Pomocnik murarza ze znajomością języka francuskiego

Data publikacji: 2013-10-14

Data ważności: 2013-10-21

Nr ref: 963

Typ umowy: umowa o pracę

Zawód: Pomocnik murarza ze znajomością języka francuskiego

Opis oferty:

Firma POLTROP  (Cert. 963) z uwagi zlecenia w Belgii i Luksemburgu  poszukuje :pomocnika murarza ze znajomością języka francuskiego

OPIS STANOWISKA:
- tłumaczenia na placu budowy
- pomoc przy budowie apartamentów, szkół, budynków mieszkalnych (cięcie cegły, montaż i demontaż rusztowań , zaopatrywanie murarzy w niezbędne materiały budowlane, itp.)
- praca na akord
- brygady  pięcioosobowe

OFERUJEMY:
- pierwszy kontrakt na okres próbny 2 miesiące, kolejny na ok. 8 miesięcy, możliwość otrzymania stałej pracy,
- dojazd i  zakwaterowanie  na koszt firmy (dobre warunki  mieszkaniowe, m.in. dostęp do WIFI)
- na miejscu: darmowy transport do pracy (każda brygada służbowe auto)
- zarobki: od 1200/1500 euro netto miesięcznie (wysokość uzależniona od przerobu w brygadach) + ewentualny dodatek  za tłumaczenia

WYMAGAMY:
- znajomość języka francuskiego w stopniu umożliwiającą komunikację na  placu budowy
- mile widziane doświadczenia w pracy na budowie
- odpowiedzialność, sumienność, brak  nałogów
- do podjęcia pracy niezbędna jest ciągłość ubezpieczenia zdrowotnego w Polsce -KRUS lub ZUS min. 30 dni wstecz przed dniem podjęcia pracy (, np. z tytułu umowy o pracę, zlecenia; rejestracji w PUP; przy żonie; własna działalność gospodarcza)

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny lub przesyłanie CV drogą  elektroniczną na adres:praca@poltrop.pl(w temacie wpisując nazwę stanowiska)
Dziękujemy za złożone CV. Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane kandydatury.

« lista ofert pracy

Informacje o firmie zamieszczającej ogłoszenie:

Poltrop
Kisielewskiego 63
42-200 Częstochowa
Powiat Częstochowski
Strona www: http://www.poltrop.pl
Email: praca@poltrop.pl
Telefon: (34) 372 09 34
Fax: (34) 372 09 34

Firma Poltrop prowadzi działalność nieprzerwanie od 1991 roku. W ciągu minionego roku sukcesywnie rozszerzylismy działalność stając się firmą wielobranżową. Głowne kierunki działalnosci to:
1. Usługi budowlane w Europie Zachodniej (Belgia, Francja)
2. Rekrutacja pracowników do pracy w Polsce oraz za granicą
3. Handel export-import (Autokomis)
4. Ochrona osób i mienia.

Serwis JestPraca24.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń, ani za prawidłowość danych podawanych przez użytkowników.