Szukaj w serwisie:

Ta oferta pracy jest już nieaktualna!

MURARZ, KLINKIER- LUKSEMBURG

Data publikacji: 2013-08-28

Data ważności: 2018-06-30

Nr ref:

Typ umowy: umowa stała

Zawód: murarz na klinkier

Opis oferty:

Poszukujemy murarzy klinkierowych do pracy na terenie Luksemburga

opis stanowiska:

- budowa apartamentów, budynków mieszkalnych, obiektów użyteczności publicznej

- roboty murarskie, klinkier porotherm, blok beton ,ytong

- praca w brygadach pięcioosobowych lub ośmioosobowych

WYMAGAMY:

- doświadczenia w pracy przy murowaniu fasad z klinkieru min. 1-2 lata, jest to warunek konieczny, praca w zawodzie murarza min. 3 lata

- odpowiedzialność, sumienność, brak nałogów

- do podjęcia pracy niezbędna jest ciągłość ubezpieczenia zdrowotnego w Polsce -KRUS lub ZUS min. 30 dni wstecz przed dniem podjęcia pracy ( np. z tytułu umowy o pracę, zlecenia; rejestracji w PUP; przy żonie; własna działalność gospodarcza). Po pierwszym czerwca jesteśmy w stanie ubezpieczyć Pana w naszej firmie.

OFERUJEMY:

  • pierwszy kontrakt na okres próbny 2 miesiące,- umowa o pracę, kolejny 1 rok - umowa o pracę. Zjazdy do kraju około co 2 miesiące (transport firmowy).Dobrym zdyscyplinowanym fachowcom zapewniamy ciągłość pracy na kolejne lata-prace na terenie Belgii i Luksemburga posiadają ciągłość

  • wyjazd i zakwaterowanie zapewnia i opłaca firma (dobre warunki mieszkaniowe, m.in. dostęp do WiFi, pościel, wyposażenie kuchenne).Dojazd do brygady opłaca pracownik- po dwóch przepracowanych miesiącach firma zwraca koszty przejazdu oraz badań lekarskich.

  • zarobki: od 2000euro miesięcznie netto (na rękę) Norma to 6m2 klinkieru.

  • Samochód służbowy dla brygady

Odprowadzamy składki na ubezpieczenie i podatki w pełnej wysokości.

« lista ofert pracy

Informacje o firmie zamieszczającej ogłoszenie:

Poltrop
Kisielewskiego 63
42-200 częstochowa
Powiat Częstochowski
Strona www: http://poltrop.pl
Email: praca@poltrop.pl
Telefon: 34 372 09 34

Serwis JestPraca24.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń, ani za prawidłowość danych podawanych przez użytkowników.