Szukaj w serwisie:

Ta oferta pracy jest już nieaktualna!

Mechanik (m/k)

Data publikacji: 2015-08-12

Data ważności: 2015-09-19

Nr ref: ME/KAT/0815

Typ umowy: umowa o pracę

Zawód: Mechanik (m/k)

Opis oferty:

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: ME/KAT/0815

OBOWIĄZKI:
- diagnozowanie usterek mechanicznych, hydraulicznych, pneumatycznych,
- naprawa maszyn i urządzeń,
- obsługa działań prewencyjnych na maszynach i rządzeniach.

WYMAGANIA:
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- uprawnienia spawalnicze MIG/MAG i TIG,
- znajomość układów hydraulicznych i pneumatycznych,
- dyspozycyjność.

OFERUJEMY:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- pracę w systemie 3 zmianowym,
- umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta.

« lista ofert pracy

Informacje o firmie zamieszczającej ogłoszenie:

Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136)
Piotra Skargi 8
40-091 Katowice
Katowice
Strona www: http://trenkwalder.com.pl
Email: g.mirowska@trenkwalder.com.pl
Telefon: 32 251 80 27

Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136) należy do grupy Trenkwalder International AG, która jest jedną z wiodących agencji pracy tymczasowej w Europie z obrotem powyżej 1 miliarda euro i zatrudnieniem ponad 70 000 pracowników. Trenkwalder działa w 18 krajach Europy.

Serwis JestPraca24.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń, ani za prawidłowość danych podawanych przez użytkowników.