Szukaj w serwisie:

Ta oferta pracy jest już nieaktualna!

Elektryk Pod Ziemią

Data publikacji: 2011-09-02

Data ważności: 2011-09-24

Nr ref: StPr/11/1497

Typ umowy:

Zawód: Elektryk Pod Ziemią

Opis oferty:

Wymagania pracodawcy: uprawnienia SP do 1 kv (potwierdzone przez Urząd Górniczy) kurs BHP obsługi urządzeń elektrycznych;
Zakres obowiązków: praca przy serwisie maszyn górniczych Wymagane dokumenty: skierowanie (w przypadku osoby zarejestrowanej w PUP) życiorys zawodowy, list motywacyjny oraz dokumenty potwierdzające posiadanie kwalifikacji wymaganych przez pracodawcę
Liczba wolnych miejsc: 1
Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony Wymiar etatu: Pełny etat
Przewidywana data zatrudnienia: 2011-09-25
Warunki pracy i płacy
Minimalne wynagrodzenie brutto: 3500.00 - 4000.00
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze stawką miesięczną
Zmianowość: ruch ciągły
Adres pracy: Katowice
Nazwa pracodawcy: Oferta zamknięta. Dane pracodawcy dostępne w urzędzie.

« lista ofert pracy

Informacje o firmie zamieszczającej ogłoszenie:

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Opolska 19
41-500 Chorzów
Chorzów
Strona www: http://www.pupchorzow.pl
Email: kach@praca.gov.pl
Telefon: 32 34-97-101
Fax: 32 34-97-100

Serwis JestPraca24.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń, ani za prawidłowość danych podawanych przez użytkowników.