Szukaj w serwisie:

Negocjacje z pracodawcą - wiesz jak się przygotować?

rozmowa kwalifikacyjna

No i stało się otrzymałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. To Pierwszy sukces, kolejnym będzie kiedy wynegocjujesz odpowiednie warunki dla siebie.
Przygotuj się solidnie, bo dużo więcej możesz zyskać.

„Przede wszystkim określmy swoje mocne strony pod katem korzyści, jakie one mogą przynieść organizacji” tłumaczy Sebastian Sala, lider zespołu Antal Banking&Insurance.

Przecież jeżeli przedstawimy swoje realne umiejętności poprzemy je faktycznymi przykładami wykonanych zadań, przytoczymy wskaźniki jakie osiągnęliśmy,
z łatwością przełożymy to na ofertę współpracy wobec przyszłego pracodawcy.

Pokazując swoje umiejętności z przełożeniem na zadanie w jakich można je wykorzystać na nowym stanowisku pracy znacznie ułatwi nawiązanie relacji
z potencjalnym pracodawcą.

Kolejnym etapem naszego przygotowania jest pozyskanie szczegółowych informacji na temat firmy do której wybieramy się na rozmowę kwalifikacyjną. Dane dotyczące strategii działania firmy, organizacji pracy, ale także te związane z obsługiwanymi rynkami, klientami ułatwią nam posługiwanie się w rozmowie konkretnymi przykładami w tym na wykorzystanie swojej wiedzy na stanowisku pracy.

Rozeznanie wobec oferowanego stanowiska pracy, zadań jakie będą wymagane wiąże się z prześledzeniem danych dotyczących realnych wynagrodzeń, oferowanych w konkretnym zawodzie i branży. Nie traćmy odwagi w rozmowie o zarobkach, wewnętrzną wiarę w siebie umocnijmy konkretną wiedzą wtedy ten trudny temat nie przyprawi nas o rumieńce.


Pora na dodatki samochód służbowy, telefon, komputer, ubezpieczenie medyczne itp. warto się zastanowić, czy satysfakcjonuje nas wyższe wynagrodzenie, czy jednak kilka dodatków i niższe wynagrodzenie pokryje nam nieco niesmak niższej płacy.

Solidne przygotowanie na pewno zaprocentuje, pozwoli nam się czuć pewniej – bądźmy zatem kreatorem swojego sukcesu.

Facebook Twitter Wykop


Dozwolone tagi html w treści: <strong> <em>


(otrzymasz powiadomienie o odpowiedzi, email nie będzie publikowany)