Szukaj w serwisie:

Forum - Szanse i zagrożenia młodego pokolenia na rynku pracy

+ napisz odpowiedź
~JestPraca24.pl
2013-11-27 22:52:03

Rok 2012. Jesteśmy po kryzysie gospodarczym 2008 roku. Przemysł stopniowo podnosi się z czasów trudnych gospodarczo, ale nadal nie ma powrotu do roku 2007, który był rokiem eldorado dla biznesu i dla ludzi młodych, którzy nie mieli problemów w poszukiwaniu pracy.

Pełna treść artykułu: Szanse i zagrożenia młodego pokolenia na rynku pracy

~alek
2016-07-15 18:33:02

Kłopot z pracą to kiepskie przygotowanie absolwentów począwszy od szkół ponadgimnazjalnych, zawodówek z bożej łaski bez parku przygotowawczego; szkoły łapią na lep pijarowskimi zagraniami a w zamian dają chłam. Na studiach podobnie, nie ma praktyk, wychodzi się z teorią w głowie i na zielono z praktyką. Nawet do Impela trudno się załapać.

~Szymon507
2016-09-28 13:21:34

Na taką sytuacja na rynku pracy, składa się wiele czynników, począwszy właśnie od systemu nauczania.

~artur
2016-11-22 18:53:54

Impel przynajmniej jest pozytywną firmą dającą wiele miejsc pracy więc dziwi fakt, że niektórzy nie potrafią tego docenić. Niestety jest ogromna liczba ludzi roszczeniowych ,których kwalifikacje są żadne a pretensje wydumane.

~edgar
2016-11-22 18:58:03

Nie wszyscy absolwenci szkół od gimnazjum i dalej znajdują zatrudnienie. Warto wiedzieć, że można skorzystać z otwartych granic i poszukać roboty za granicą. Polecam OTTO agencję posrednctwa mają dużo namiarów adresowych.

~renata66
2017-02-15 16:58:36

Moim zdaniem warto jednak coś w życiu zmieniać. Oczywiście musi to też w jakiejś części wiązać sie z naszymi zainteresowaniami. Mój brat kończył filologię angielską, ale teraz żeby móc sprawdzać się jako programista - chce pisać angielskie programy zapisał sie na taki kurs http://reaktor.pwn.pl/kursy/

Wydaje mi się że to dobry krok żeby też coś zmienić w swoim życiu :)

+ napisz odpowiedź