Szukaj w serwisie:

Forum - Staż

+ napisz odpowiedź
~hector
2013-04-08 22:17:23

Szukam stażu w sektorze IT. Miejsce Toruń i okolice. Jeśli staż będzie płatny to jestem skłonny odbyć go w całej Polsce, ale milej by było jakby chodziło o duże miasto. Polecacie jakieś firmy?

~MaciejB
2013-04-11 00:36:05

A coś konkretnego cię interesuje w tym IT? Bo to dość obszerny temat.

~Krzysztof J.
2013-04-11 01:21:36

okolice Torunia to Bydgoszcz ?:)

Największą grupą IT jaka mi przychodzi do głowy jest Allegro

~hector
2013-04-11 20:25:48

Ogólnie to najchętniej popracował bym w jakimś serwisie internetowym. Chciałbym zobaczyć jak to wygląda od środka. Może redakcja i pisanie.

Tak, Bydgoszcz jest całkiem okej.

~Krzysztof J.
2013-04-11 22:34:22

skoro jesteś z Torunia i Bydgoszcz jest dla Ciebie OK, to szacun- ponad podziałami :)

Sprawdź dokładnie czy to allegro nie organizuje staży

~RBson
2013-04-12 08:01:52

do allegro to nawet trwa nabór:

http://kariera.allegro.pl/Strefa-Stazysty

~hector
2013-04-12 14:58:42

Wiesz, dla mnie ważna jest praca a nie jakieś sprzeczki wyssane z palca.

Dzięki za te informacje o allegro, myśle że to jest dobry pomysł. Zastanawiam się tylko na jakich zasadach oni przyjmują i gdzie dokładnie mogę się u nich dostać.

~Krzysztof J.
2013-04-12 23:25:52

ja polecam coś takiego w Allegro: Staż w Zespole Business Intelligence PayU

~hector
2013-04-14 23:32:15

Mam jeszcze jedno pytanie, do kiedy moge wysłać aplikacje?

~Astralis
2013-04-15 12:54:37

Do 15 maja masz czas, aby wysłać zgłoszenie

~Celinka
2013-04-15 18:13:32

staż w okresie lipiec- wrzesień, polub to na fb to będziesz dostawać informacje od nich

~Agnieszka
2013-04-15 22:19:45

nie do 15 maja!! na stronie jest napisane do 12 maja...

nie wprowadzajcie ludzi w błąd

~doradca.grupy.allegro
2013-04-16 00:11:19

Witajcie!

Mam przyjemność być Waszym doradcą online w ramach kampanii informacyjnej, przeprowadzanej przez Grupę Allegro.

Jestem do dyspozycji wszystkich zainteresowanych rozwojem ścieżki kariery, poszukujących interesującej pracy w innowacyjnym środowisku e-commerce oraz wszystkich zainteresowanych ofertą staży w Grupie Allegro.

Ruszyła właśnie III edycja programu stażowego Grupy Allegro „Lepszy widok na pracę”!

Przygotowaliśmy 2-miesięczne, płatne staże w wybranym zespole w okresie letnich wakacji. Będziesz realizował autorskie projekty i angażował się w codzienną pracę zespołu. Damy Ci szansę zdobycia nowej wiedzy, umiejętności i doświadczenia, którym podzielą się z Tobą najlepsi specjaliści branży e-commerce.

Czeka na Was 25 ofert stażu w IT, marketingu, rozwoju biznesowym, redakcji, HR i nie tylko.

Zapraszam do zapoznania się z naszą propozycją:

http://kariera.allegro.pl/Strefa-Stazysty

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem zarówno w tym

jak i pokrewnych wątkach.

Pozdrawiam,

--

Tomek,

Doradca online Grupy Allegro

www.staz.allegro.pl

~Krzysztof J.
2013-04-16 11:55:57

tylko 25 miejsc?

~doradca.grupy.allegro
2013-04-17 23:49:04

Witam,

program stażowy Grupy Allegro organizowany jest już po raz trzeci. W tej edycji jest to aż 25 miejsc dla stażystów w różnych dyscyplinach branży e-commerce. 25 staży dwumiesięcznych, Płatnych !

Pozdrawiam,

--

Tomek,

www.staz.allegro.pl

~hector
2013-04-18 14:35:52

Co będzie brane pod uwage w procesie rekrutacji?

~Agnieszka
2013-04-19 00:39:01

a czy można zdradzić jakie będzie wynagrodzenie czy to jak zawsze jest tajemnicą?

~doradca.grupy.allegro
2013-04-20 00:23:47

>>>>Co będzie brane pod uwage w procesie rekrutacji?

>>>>>

Witam,

zapraszam na wskazaną stronę dot. kariery w Allegro. Znajdziecie tam dokładny opis każdego stanowiska stażysty, wymagania, oczekiwania, ofertę, wszystko.

Niemal każde stanowisko stażysty wymaga innych preferencji, dlatego też nie można jednoznacznie opisać czego oczekujemy od kandydatów.

Pozdrawiam,

--

Tomek,

www.staz.allegro.pl

~doradca.grupy.allegro
2013-04-20 00:24:49

>>>>a czy można zdradzić jakie będzie wynagrodzenie czy to jak zawsze jest tajemnicą?

>>>>

Wynagrodzenie dla stażysty to 2000 zł brutto miesięcznie.

Pozdrawiam,

--

Tomek,

www.staz.allegro.pl

~Agnieszka
2013-04-20 12:48:40

2000 brutto to ładny mi staż :)za naukę pobierać tyle ile za nie najgorsze stanowisko ... super;) bardzo mi się podoba ta opcja

~jajowaty
2013-04-21 01:28:51

czyli jakieś 3200 za dwumiesięczny staż ?!

Świetna opcja, nie ma właściwe opcji by zarobić więcej przy jednoczesnym bogactwie doświadczenia

~Agnieszka
2013-04-22 00:25:18

2000 brutto to jakieś 1500 (chyba nawet nie całe) więc 3000zł za dwa miesiące z możliwością późniejszej pracy jak ci przedłużą (na ogórki nie trzeba jechać :)))

~hector
2013-04-22 11:01:13

Jestem zdecydowany. Wysyłam aplikacje na staż do nich, tylko muszę zrobić jeszcze zadanie rekrutacyjne.

~Agnieszka
2013-04-22 13:45:02

a od razu podają te zadanie czy przy rekrutacji wyskakuje czy później się gdzieś jedzie jak to jest?

~jajowaty
2013-04-22 16:48:45

Myślę, że taka kwota ma właśnie przekonać osoby mniej zamożne żeby właśnie nie wyjeżdżać na ogórki albo łapać się byle jakiej pracy a właśnie może zainwestować w siebie i swoje CV

~Agnieszka
2013-04-24 00:35:05

no jasne że lepiej napisać

-Staż w firmie allegro

niż

-zbierałam całe latko ogórki

ale nie ukrywam że bardzo interesuje mnie to zadanie rekrutacyjne

~Doradca.grupy.allegro
2013-04-25 22:52:50

Witam,

Wynagrodzenie jakie oferuje stażystom Grupa Allegro jest adekwatna do tego jak dużo czasu i zaangażowania staż wymaga a jednocześnie Grupa Allegro ma na uwadze jakie są koszty utrzymania przez dwa miesiące odbywania stażu.

Dodatkowo oferujemy szereg benefitów związanych z pracą w Grupie Allegro.

Pozdrawiam,

--

Tomek,

www.staz.allegro.pl

~duduś
2013-04-26 16:09:30

@ Agnieszka: u nich na stronie, jak wejdziesz w staże to w opisie każdego z nich jest napisane zadanie rekrutacyjne

~Agnieszka
2013-04-26 22:18:55

faktycznie... no do najłatwiejszych nie należą ale podoba mi się opcja z działem klienta tylko że poznań mi się już mniej podoba :) ale to zadanie wydaje mi się całkiem do rozwiązania :)

~Tomek
2013-04-29 15:36:49

a co za różnica czy Poznań czy Wrocław przecież staż jest płatny więc będzie cię stać żeby 2 miesiące się gdzieś podziać

~doradca.grupy.allegro
2013-04-29 16:15:46

Witam,

miasto w, którym odbywa się staż wynika z rozdziały jednostek organizacyjnych i składowych w Grupie Allegro. Konkretne staże odbywają się tylko w określonych miastach, ale każde z wymienionych ma swój urok i każdy staż jest dla danego specjalisty cenny.

Pozdrawiam,

--

Tomek,

www.staz.allegro.pl

~doradca.grupy.allegro
2013-04-29 16:19:27

>>>>u nich na stronie, jak wejdziesz w staże to w opisie każdego z nich jest napisane zadanie rekrutacyjne>>>>

Witam,

zadanie rekrutacyjne, na które należy odpowiedzieć przy aplikacji, ma jednocześnie pokazać Państwo z jakimi kwestiami mogą mieć Państwo do czynienia w czasie stażu, a z drugiej strony pokazać nam, że znacie się na danej dziedzinie. Są to proste zadanka, więc na pewno sobie z nimi poradzicie.

Pozdrawiam,

--

Tomek,

www.staz.allegro.pl

~Agnieszka
2013-05-04 19:11:57

proste to one są jeśli trzeba wymyślić trudne natomiast jeśli odpowiedzią trzeba się przebić przez konkurencje

~doradca.grupy.allegro
2013-05-06 22:33:24

Witam,

zapraszam do zgłaszania się do Programu Stażowego Grupy Allegro, termin składania dokumentów mija 12 maja, czyli z końcem tego tygodnia. Czasu pozostało więc nie wiele, a nie warto zostawiać tego na ostatnią chwilę. Program Stażowy Grupy Allegro to ogromna okazja dla młodych , zdolnych ludzi na wzbogacenie swojego doświadczenia.

Pozdrawiam,

--

Tomek,

www.staz.allegro.pl

~doradca.grupy.allegro
2013-05-06 22:34:19

Jeśli mógłbym polecić Państwu konkretne staże, to przede wszystkim brałbym pod uwagę następujące:

Wrocław

Staż w Redakcji Serwisu Bankier.pl, Gospodarka i Inwestowanie

Staż w Serwisie Bankier.pl - Zespół E-commerce

Staż dla Grafika/ Webdevelopera w Ceneo.pl

Staż w Redakcji Bankier.pl, Dział Newsroom

Staż w Redakcji Serwisu Mojeauto.pl

Toruń

Staż dla Webdevelopera

Staż dla Programisty

Poznań

Staż w Centrum Agile (Zarządzanie Projektami)

Staż w Zespole Monitorowania i Reagowania

W/w staże cieszą się największym zainteresowaniem, oraz są wysoko rekomendowane przez Grupę Allegro. Osoby, które odbędą jeden z w/w staży, na pewno wzbogacą tym swoje doświadczenie i CV.

Pozdrawiam,

--

Tomek,

~Krzysztof J.
2013-05-11 16:45:12

większa szansa na przejście rekrutacji jest zatem na pozostałych ofertach, skoro te są najpopularniejsze?

~doradca.grupy.allegro
2013-05-12 23:33:17

>>>>

większa szansa na przejście rekrutacji jest zatem na pozostałych ofertach, skoro te są najpopularniejsze?>>>>

Witam,

praktycznie na każde z oferowanych staży mamy duże zainteresowanie ze strony młodych ludzi. W zależności od ich wykształcenia czy zamiłowania, a czasem od miejsca zamieszkania, starają się o staż na danym stanowisko - takie wnioski wyciągnęliśmy po dotychczasowych analizach podań.

Poleciłem Państwu tych kilka konkretnych propozycji, gdyż uznałem, że są one najbardziej atrakcyjne i przyszłościowe dla Państwa, jak i dla rozwoju Grupy Allegro, nie miało to nic wspólnego z małą/dużą ?! ilością zgłoszeń.

Pozdrawiam,

--

Tomek,

+ napisz odpowiedź