Szukaj w serwisie:

Forum - Spadek formy – czyli jak podwyższyć zaangażowanie pracowników

+ napisz odpowiedź
~JestPraca24.pl
2012-03-24 22:45:42

Zaangażowanie pracowników może spaść niejednokrotnie, nawet w najlepszej firmie. Ważne wówczas jest rozwiązanie takiej sytuacji i zareagowanie w sposób czasem nawet prosty, ale funkcjonalny.

Wypalenie zawodowe to temat popularny, o którym mówi się bardzo wiele poszukując jego przyczyny. Bo niekoniecznie przyczyną każdego wypalenia musi być brak satysfakcji. Warto przyjrzeć się temu problemowi z innej strony.

Pełna treść artykułu: Spadek formy – czyli jak podwyższyć zaangażowanie pracowników

~dawgrzesko
2012-03-24 22:45:43

wydaje mi się że należy zacząć od właściwej oceny zaangażowania poszczególnych pracowników- pomocnym instrumentem może okazać się Barometr Zaangażowania dostępny na stronie barometrzaangazowania. com

~ernest
2012-03-25 14:24:50

U mnie ten proces dziwnie zachodzi, jak mi się chce iść do pracy idę, jak już w niej jestem to mi się nie chce i mam zerowe zaangażowanie, natomiast jak idę bo muszę to nagle w pracy odmienia mi się i robię za dwóch. Sam bym sobie chętnie zbadał barometr zaangażowania i poznał czynniki, które wpływają na to, bo to pewnie zależne jest od otoczenia i innych rzeczy....

~marion
2015-03-31 15:14:15

ja zrobiłam szkolenie motywacyjne i interpersonalne, naprawdę pomogło :) sama też uczestniczyłam i też jestem zadowolona, a kursy znalazłam na stronie rekrutacyjna rewolucja, polecam wejść i sprawdzić

~terin
2015-04-29 13:14:30

ja również organizuję szkolenia interpersonalne, motywuje to mnie i moich pracowników. Dużo ofert jest na stronie rekrutacyjna rewolucja.pl , polecam !

+ napisz odpowiedź