Szukaj w serwisie:

Forum - Śląsk: rozpoczyna się rekrutacja na bezpłatne szkolenia językowe i komputerowe

+ napisz odpowiedź
~JestPraca24.pl
2011-10-27 19:09:31

Z badań przeprowadzonych przez Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach wynika, że 66 % ankietowanych uważa jako najbardziej pożądane szkolenia językowe, a ponad 50 % szkolenia komputerowe – informuje portal eGospodarka.pl. W związku z powyższym Collect Consulting S.A. rozpoczyna rekrutację dla 120 osób na bezpłatne szkolenia w ramach projektu "Światowy handlowiec z województwa śląskiego".

Pełna treść artykułu: Śląsk: rozpoczyna się rekrutacja na bezpłatne szkolenia językowe i komputerowe

~Anna
2011-10-27 19:09:31

Chciałabym wziąść udział w projekcie "Światowy handlowiec z województwa śląskiego"

~jojo
2011-10-31 07:54:52

no to zobacz tu handlowy.collect.pl

~OLGA
2011-11-10 21:43:37

BARDZO CHCĘ SIĘ DOKSZTAŁCIĆ. OCZYWIŚCIE NIE STAĆ MNIE NA TO Z NAJNIŻSZEJ PENSJI KRAJOWEJ. UMOWĘ O PRACĘ MAM DO KOŃCA ROKU.MAM SKOŃCZONE 50 LAT I LUBIĘ SIĘ UCZYC.WYKONUJĘ PRACĘ BIUROWA- BIELSKO-B.JEST DUZO INFO NA TEMAT SZKOLEŃ Z RÓŻNYCH PROJEKTÓW UNIJNYCH ALE NIGDZIE KONKRETÓW- GDZIE SIĘ ZGŁOSIĆ, KIEDY SIĘ ZACZYNA CO POTRZEBNE ŻEBY ZACZĄĆ CZY TA REKRUTACJA JEST JAKOŚ DLA LUDZI MONITOROWANA I PRZEJRZYSTA? INTERESUJĄ MNIE JĘZYKI OBCE KOMPUTER- KIEDY I GDZIE MAM SIĘ ZGŁOSIĆ W MOIM MIEŚCIE. PRÓBOWAŁAM 2 RAZY W 2009 ROKU, SKIEROWANA Z PRACY ALE JUŻ NIE BYŁO MIEJSC ZANIM DALI OGŁOSZENIE OFICJALNIE TO WSZYSTKO JUŻ BYŁO ZAMKNIĘTE NIEOFICJALNIE. ZNAJOMI ZNAJOMYCH I RODZINY. PROSZĘ O RZECZOWE INFORMACJE: KIEDY I GDZIE SIĘ ZGŁOSIĆ ABYM NIE ODESZŁA " Z KWITKIEM"

~Robs
2011-11-16 12:57:41

Polecam stronę www.inwestycjawkadry.info.pl.
To strona rządowa (PARP) gromadząca informacje o szkoleniach,m studiach podyplomowych z całej Polski.
Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki (na stronie głównej).
Aby wyszukać szkolenia dofinansowane z UE trzeba zaznaczyć opcję "Współfinansowane z EFS", a nie "wszystkie".

~edek
2011-11-29 02:09:42

na stronie na-jezykach.pl też znajdziesz informacje co do szkolen i kursów jezykowych :)

~terin
2015-04-29 14:08:24

polecam kursy e-learningowe :) ciekawe propozycje są na stronie rekrutacyjna rewolucja.pl

+ napisz odpowiedź