Szukaj w serwisie:

Forum - Pracować to być, czyli co mi daje praca?

+ napisz odpowiedź
~JestPraca24.pl
2012-03-26 18:01:03

„Po prostu – zarabiam na życie", „muszę - spłacam kredyt", „mam rodzinę do wyżywienia", „zbieram na wyjazd do Tajlandii", „chcę kupić samochód". Ludzie pytani o to dlaczego pracują, najczęściej opowiadają o swego rodzaju przymusie wynikającym ze swoich zobowiązaniach finansowych  lub o planach realizacji pomysłów i marzeń. Kto jest wobec tego w gorszym położeniu: pracownik czy bezrobotny?

Pełna treść artykułu: Pracować to być, czyli co mi daje praca?

~lider14
2012-03-26 18:01:03

praca powinna przede wszystkim dawać satysfakcję, pracownik lubi by doceniać jego zaangażowanie w poszczególne projekty i oczywiście lubi być nagradzany. W mojej firmie korzystamy z barometru zaangażowania, to bardzo innowacyjny projekt, wydaje mi się że bardzo skuteczny- można zapoznać się z darmowym szkoleniem na barometrzaangazowania.com

~Prawda
2015-09-01 23:38:28

gówno prawda bezrobocie jest lepsze bo nie trzeba sie urzerac z głupimi ludzmi sam pracuje i wolal bym nie pracowac praca nie daje zadnej wartosci wrecz przeciwnie odbiera wolnosc radosc a daje zmeczenie wkurzenie smutek jak jestem w pracy to juz chce koniec pracy połozyc sie i lezec nie myslec o pierdołach ale jestem zmuszony pracowac. bez sensu jest praca ty tyrasz a ktos inny zgarnia cało pule kasy a ty dostajesz gówniane 1600 jeszcze ci wygadujo ze odbioro ci premie

~Gandalf89
2015-09-04 10:55:24

Mnie osobiście praca daję możliwość rozwoju umiejętności, daję mi powód do większego angażowania się w projekty, daję stabilność finansową, bo wiem że na ratę kredytu będzie mnie stać, na buty dla dziecka i bluzkę dla żony. Praca daję mi więcej niż ja w nią wkładam wysiłku.

+ napisz odpowiedź