Szukaj w serwisie:

Forum - Powrót z urlopu macierzyńskiego a likwidacja oddziału zakładu pracy

+ napisz odpowiedź
~Sonia
2012-09-01 12:20:06

. Jestem na urlopie macierzyńskim, do 6 wrzesnia 2012 (podstawowy plus dodatkowy) oddział mojej firmy został zamknięty ostatniego sierpnia, istnieje jednak oddział w Krakowie oraz jakaś dodatkowa działalność prowadzona pod firmą mojego Pracodawcy. W ostatnich dniach otrzymałam najpierw porozumienie z aneksem o zmianę stawki na niższą, na co się nie zgodziłam i zostało wycofane, następnie wypowiedzenie skrócone co wycofano po mojej interwencji ze na macierzynskim nie można wręczać wypowiedzeń, a ostatnio propozycję pracy w Nowym Targu na niższym stanowisku z tym samym wynagrodzeniem, na co się nie zgodziłam ze względu na odległość (Katowice - Nowy Targ). Czekam co teraz się stanie, mam chore dzieci ale dostanę L4 dopiero po zakonczeniu urlopu macierzyńskiego tak poinformował mnie lekarz. Co potem? Gdzie mam stawić się do pracy>? Główna siedziba Pracodawcy widniejąca w danych firmy np na pieczątce nie istnieje od wielu lat tylko wlasciciel tego nie zmienił. Oddział w Katowicach nie istnieje jak pisalam. Czy może szef zmusić mnie do jazdy np do Nowego Targu lub Krakowa? co mam zrobić? Kiedy da mi wypowiedzenie? (pracuję 9 lat). Bardzo proszę o odpowiedź to bardzo ważne gdyż nikt nie wie jak mam postąpić. z pracodawcą nie dogadam się gdyż on chce obniżki stawki zeby zusu nie placic itd na sam koniec

~ola
2015-07-24 19:33:01

Mnie właśnie czeka powrót do pracy. Dziecko ma już 3 latka więc może iść do przedszkola a ja wracam do pracy w szkole. Troszkę się stresuje bo miałam dość dużą przerwę. Na razie piszę konspekty zajęć. Szkoła korzysta z podręczników WSiP więc wystarczy wejść na ich stronę [url]http://ucze.pl/[/url] i można skorzystać z gotowych scenariuszy lekcji - bajka. Byłam już w szkole i rozmawiałam z panią Dyrektor i wszyscy bardzo cieszą się na mój powrót.

+ napisz odpowiedź