Szukaj w serwisie:

Forum - Bezrobotni nawet po studiach

+ napisz odpowiedź
~JestPraca24.pl
2011-09-01 23:32:50

W Polsce jak i w innych krajach Unii Europejskiej wzrasta liczba osób bezrobotnych po studiach. Ponad 220 tys. absolwentów uczelni wyższych pozostaje bez pracy. Taki stan potwierdzają badania prowadzone przez GUS. Wynika z nich, że tylko w pierwszych trzech miesiącach 2011 roku stopa bezrobocia wśród osób z wyższym wykształceniem w stosunku do ostatniego kwartału 2010 roku wzrosła z 4,7 do 5%.

Pełna treść artykułu: Bezrobotni nawet po studiach

~prekariusz ks
2011-10-12 23:04:44

Witam! Jestem tu nowy. Mam 26 i straciłem pracę. Jestem bezrobotny. W związku z tym wystartowałem z akcją PREKARIAT - to jest nowa klasa społeczna ludzi bezrobotnych bez szans na stałą pracę lub tych co pracują na kiepskich warunkach za kiepską kasę bez szans na awans. Jeśli chcesz wiedzieć więcej poczytaj i poprzyj tę akcję na facebooku poprzez "lubię to". Oto link: https://www.facebook.com/pages/PREKARIAT/271549516211232?sk=info
Proszę się nie obawiać to nie żaden wirus czy spam. Można samemu wpisać w wyszukiwarce na facebook'u : "prekariat" i sprawdzić.
Pozdrawiam!

~terin
2015-04-29 14:01:13

ja znalazłam pracę właśnie przez Internet, a dokładnie na portalu rekrutacyjna rewolucja.pl , polecam wejść i sprawdzić oferty :)

+ napisz odpowiedź